5 Seconds of Summer, „Jet Black Heart”! Teledysk już dostępny!

Napisano: 18/12/2015 - 10:00 autor: Ania Staszkiewicz

Fani zespołu 5 Seconds of Summer będą dzisiaj bardzo szczęsliwi, ponieważ właśnie pojawił się teledysk grupy do piosenki „Jet Black Heart”. Nowa wideo robi dzisiaj furorę w interecie i jest od kilku godzin tematem numer jeden na Twitterze. Chłopcy spisali się po raz kolejny wspaniale i nagrali bardzo ciekawe wideo. Gwiazdunie mają najnowsze nagranie 5SOS.

Wiele osób przyznało, że 5 Seconds of Sumer mogą zastąpić One Direction po zakończeniu działalności przez słynny boysband. Ashton Irwin powiedział ostatnio w żartach, że nie będzie zbytnio tęsknił za One Direction.

5 Seconds of Summer – Jet Black Heart – teledysk

5sos billboard

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

8 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Aleka 23/12/2015 o 11:59 -

    Kiedy zrozumiecie, że 1D to boysband a 5SOS zespół pop/rockowy? Kurde to za 2 różne zespoły o 2 różnych gatunkach… zresztą oni mają dobre stosunki z z członkami 1D więc dlaczego mieliby za nimi nie tęsknić? Błagam Was nie zmyslajcie głupot..

  2. 5sos♥ 28/12/2015 o 10:15 -

    Właśnie Aleka .. :) .. Jestem fanką 1D i 5SOS <3 więc wiem lepiej od zasranego Gw że mają dobre stosunki XD ! a tak wg to 1D się nie rozpadają ! TYLKO ROBIĄ SOBIE PRZERWĘ ! W MARCU ! KUŹWA ! … ciekawe co będzecie pisać jak 1D wróci .. ? i np. nakręci nowy teledysk ?! :D haha

  3. 5SOS 30/12/2015 o 19:05 -

    Najlepszy teledysk, tak!