5 Seconds Of Summer skrytykowali Justina Biebera! Kłótnia gwiazd?

Napisano: 28/12/2015 - 10:30 autor: Ania Staszkiewicz

5 Seconds Of Summer udzielili nowego wywiadu w magazynie „Rolling Stone”, który spotkał się z dużym zainteresowaniem w internecie. Powodem jest fakt, że artyści mocno skrytykowali Justina Biebera w tej rozmowie. Chłopcy przyznali, że nie lubią Justina i nie chcą go już więcej spotkać. 5SOS dodali, że gwiazdor wyrzucił ich z imprezy w Los Angeles, na którą przyszli bez zaproszenia.

Słowa 5 Seconds Of Summer skomentował również sam Justin, który przyznał że nie jest fanem zespołu i uważa, że nie zasługują oni na sukces w muzyce. Sytuacja pomiędzy artystami nie jest zatem zbyt sympatyczna.

5 seconds of summer justin bieber

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

15 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. 5sos♡ 30/12/2015 o 23:07 -

  Jak dla mnie to 5sos jest górą Bibera nie cierpię ale nic nie mam do niego i to nie konętuje bo ja też bym nie chciała żeby ktoś mi komętował moje 5sos lub 1D.. ♡♡ ale wiem że gwiazdunie „piazą prawdę ” .. yhym jasne jasne :D więc wierzę wam :) : #&*$ , 5SOS ,Ktoś , :D PS . KOCHAM WAS !!!

 2. cv cfxdsdf 04/01/2016 o 15:26 -

  tak, tak, wierzcie sobie w te wszystkie bujdy… przecież ludzie tak mediami manipulują, żeby tylko inni w to uwierzyli…

  pff.. że niby :” Justin, który przyznał że nie jest fanem zespołu i uważa, że nie zasługują oni na sukces w muzyce.” to jest prawda…. ta na pewno….

 3. 5sos♥love♥ 14/02/2016 o 10:58 -

  JA WAM KUR*WA DAM! ZASŁUGUJĄ!♥

 4. Justin 24/02/2016 o 22:57 -

  Ten zespół jest słaby Justin Lepszy !!!