Adele, „25”! Nowa płyta już w piątek, pierwsze dane przedsprzedaży!

Napisano: 16/11/2015 - 20:30 autor: Ola Werner

Już w najbliższy piątek odbędzie się światowa premiera nowej płyty Adele „25”. Dzisiaj amerykański magazyn „Billboard” zaprezentował pierwsze dane na temat przedsprzedaży nowego krążka. Z najnowszych informacji wynika, że planowana sprzedaż w pierwszy tygodniu od premiery powinna wynieść pomiędzy 1.3 mln a 2.1 mln sztuk. Niektóre media podają, że nowa płyta Adele może osiągnąć nawet wynik w okolicach 2.5 miliona sztuk.

Byłby to absolutny rekord tego roku i najlepszy wynik od czasu premiery krążka Britney Spears „Oops!… I Did It Again” w 2010 roku. Wspomniana płyta osiągnęła wtedy sprzedaż wynoszącą 1.31 miliona sztuk w pierwszym tygodniu. W ostatnich latach do tych wyników zbliżała się jedynie Taylor Swift, która minimalnie przekraczała magiczną granicę miliona sztuk.

Adele – Hello – teledysk

adele hello teledysk

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.