Adele, „When We Were Young”! Premiera fragmentu nowej piosenki!

Napisano: 17/11/2015 - 11:00 autor: Marta Nowak

Już w najbliższy piątek odbędzie się światowa premiera nowej płyty Adele. Według najnowszych danych magazynu „Billboard”, krążek może osiągnąć wynik przekraczający dwa miliony sprzedanych sztuk w pierwszym tygodniu. Pomoże w tym oczywiście sukces piosenki „Hello”, która podbija listy przebojów na całym świecie. Tymczasem Adele zaprezentowała dzisiaj fragment drugiego singla z nadchodzącego wydawnictwa. Nowa piosenka nosi tytuł „When We Were Young”.

Adele zaśpiewała nową piosenkę podczas wywiadu w Australii. Na razie nie jest jeszcze pewne, czy pełna wersja utworu pojawi się przed premierą płyty. Pewne jest za to, że w niedzielę powinno pojawić się nagranie wideo na którym Adele wykonuje wspomniany utwór na żywo. Poniżej znajdziecie fragment najnowszego singla gwiazdy.

Adele – When We Were Young – fragment piosenki

adele rolling stone

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

1 Komentarz Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. ♪♫ 17/11/2015 o 17:41 -

  O Tak Zachorować Tak Na Coś Niezakaźnego LekkiegoTak Żeby Znaleźć Się U Anioki
  Dając Się Dotykać DElikatnym Cudownie Dłoniom […] Elżbieta Seńków (♥♥)

  Tak Piszę Jak Szeregowy Z Pingwinów Z Madagaskaru

  Tak Porównanie Z Bajką W Której Jak W Wielu Podobnie
  Pingwiny Dorastają Do Pewnego Wieku A Później Są Nieśmiertelne „Bajki Są Super :D :P

  (♥♥)Adele Aniele
  (♥♥)Adele Laurie Blue Adkins – brytyjska piosenkarka oraz autorka tekstów. Wikipedia :P
  Nutki Super ♪♫♪♫_