Adele, „When We Were Young”! Premiera pełnej wersji nowego singla!

Napisano: 17/11/2015 - 20:30 autor: Magda Jakubiak

Ku zaskoczeniu fanów na całym świecie, Adele zaprezentowała kilka minut temu pełną wersję nowej piosenki „When We Were Young”. Utwór pochodzi z płyty „25”, która będzie miała premierę już w najbliższy piątek. Magazyn „Billboard” potwierdził dzisiaj, że utwór będzie drugim singlem z nadchodzącego krążka. Pierwszy singlem był utwór „Hello”, który podbija obecnie listy przebojów i bije rekordy sprzedaży.

Adele powiedziała w najnowszym wywiadzie, że „When We Were Young” to jedna z pięciu nowych piosenek, które napisała ona sama w całości. Gwiazda dodała, że utwór opowiada o nieudanym związku sprzed kilku lat. Warto dodać, że już w piątek wraz z premierę nowej płyty, ma pojawić się teledysk do nowego singla.

Adele – When We Were Young – nowa piosenka

adele when we were young

About the Author

Dziennikarka z Warszawy to nasza osoba od tematów „breaking news”. Jeżeli zastanawiacie się kto najszybciej donosi o pilnych tematach, jest to właśnie Magda. Nie ma znaczenia, czy informacje pojawią się w środku nocy. Po kilku minutach artykuł jest już opublikowany na stronie i gotowy dla czytelników.

2 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Selenka 17/11/2015 o 22:50 -

    Najlepsza <33

  2. Anonim 18/11/2015 o 09:47 -

    Adele