Alessia Cara, „Know It All”! Posłuchaj nowej płyty na Spotify!

Napisano: 16/11/2015 - 17:00 autor: Marta Nowak

Alessia Cara to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych piosenkarek młodego pokolenia. Od dzisiaj na całym świecie jest już dostępna debiutancka płyta dziewczyny „Four Pink Walls”. Pierwsze recenzje nowego krążka są bardzo pozytywne. Płyta jest już dostępna na Spotify i każdy może posłuchać jej w całości. Alessia potwierdza, że ma wielki talent i może podbić wkrótce listy przebojów.

Pierwszy singiel z nowej płyty to piosenka „Here”, którą znamy już od kilku tygodni. Utwór stał się bardzo popularny i dzięki temu sprzedaż debiutanckiego krążek może wynieść 50.000 sztuk za pierwszy tydzień. Krytycy muzyczni chwalą nową płytę dziewczyny i wróżą jej świetlaną przyszłość. Alessia przyznała w najnowszym wywiadzie, że jest wielką fanką Adele i chciałaby nagrać z nią duet.

alessia cara know it all

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

1 Komentarz Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ♪♫ 16/11/2015 o 14:06 -

    Tu Chciałem Jeszcze Wspomnieć Jessie J