Ariana Grande chce wrócić do aktorstwa! Marzy o filmie z Jennifer Lawrence!

Napisano: 07/07/2016 - 12:00 autor: Ania Staszkiewicz

Piękna Ariana Grande to nie tylko wspaniała piosenkarka, ale również bardzo utalentowana aktorka. Dzisiaj Ariana przyznała, że nie planuje koncentrować się jedynie na muzyce i chciałaby wrócić w najbliższym czasie do grania w filmach. Dziewczyna przyznała dodatkowo, że marzy aby zagrać w jednej produkcji z niesamowitą Jennifer Lawrence.

Fani Ariany napisali, że ich idolka jest bardzo utalentowana a jej kolejna rola filmowa będzie z pewnością cudowna. Ariana znana jest głównie z udziału w serialach, ale jej plany sięgają produkcji kinowych.

ariana grande zdjecia

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

14 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Dwie Aniołki Haniołki _____________ SIEMOWIT SIEMOMYSŁ _____________ ♪♥❤ To Miłość ♥♫❤ ❣❣ 23/05/2017 o 14:20 -

  7 Okręgów Na Niebie
  Żar Serdeczny Do Ciebie

  Żar Też Miły Do Avavatara TweGo
  „5 sekun do IO” Miłosnego

  Olimp Kręgami Się Pali
  SerDuszko Dziś Mocno(Miło) Wali

  Serce Herc Ami Wariuje
  777 Decyduje

  Władca IO Li(M)Pu
  Symmetrical time – czas Symetryczny
  Chcę Wrócić
  WŚ Krzesić iskrę Ożywić Miłośći
  Dopełnić Stu
  Sto
  JLO
  Miłość Trwa
  CichaGłośna

 2. kacper10 30/05/2017 o 19:24 -

  @Ariana Grande :- Życzę ci żeby to Twoje marzenie się spełniło, żebyś zagrała, i wróciła do aktorstwa, i zagrała w filmie z @Jennifer Lawrence :- Może będzie miał tytuł : ,,Lawrence and Cat” :D, :), ;)

 3. kacper10 30/05/2017 o 19:25 -

  :D

 4. Web Hosting 22/08/2017 o 23:45 -

  W Manchesterze terrorysta Salman Abedi postanowil zdetonowac ladunek, zabijajac 22, a raniac az 119 osob w hali, w ktorej odbywal sie koncert Ariany Grande. Dramat, ktory rozegral sie w Wielkiej Brytanii dotknal Ariane, dla ktorej tamten dzien z pewnoscia pozostanie jednym z najsmutniejszych w jej zyciu.

Napisz komentarz