Ariana Grande nie dostała zaproszenia na Tydzień Mody w Paryżu!

Napisano: 09/03/2016 - 18:00 autor: Ania Staszkiewicz

Już w piątek odbędzie się premiera nowego singla Ariany Grande „Dangerous Women”. Młoda gwiazda planowała z tego powodu wizytę w Paryżu, gdzie trwa Tydzień Mody. Miała być to doskonała okazja do promowania nadchodzącego przeboju. Pojawiły się jednak plotki, że utalentowana Ariana nie dostała niestety zaproszenia na żaden z pokazów.

Dziewczyna była ponoć mocno rozczarowana i próbuje teraz promować utwór w USA. Krążą informacje, że powodem braku zaproszenia dla Ariany mogła być niedawna kłótnia z Kendall Jenner i Gigi Hadid. Dziewczyny podbijają obecnie wybiegi w Paryżu.

ariana grande facebook

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

8 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Anonim 09/03/2016 o 21:15 -

  Ariany nikt nie lubi, a jej kariera też przezywa załamanie. Pewnie dlatego jej nie zaprosili.

 2. ♪♫™ 10/03/2016 o 08:12 -

  Układ 01 ™
  Więcej Wolności™
  Więcej Miłości™

  I Większe Szanse Na „Dziecięce Wild Things” (♥♥)™

  Północ Nie Bez Wrzos™


  Kiedy nasze bory zapłoną liliowym kolorem wrzosowych kobierców jest to niechybna oznaka kończącego się lata. To dobry czas.

  Jest jeszcze ciepło, dojrzewają wszelkie owoce w lesie i w sadzie, a słoneczne dni przeplecione chłodnymi porankami z rosą i mgłą pajęczyn zachęcają do spacerów. Krajobraz nabiera innych barw, a szczególnie zmieniają go kwitnące wrzosy.

  Wrzos to wyjątkowa roślina, skoro ma swój miesiąc. Można ją spotkać w całej Europie , w części Stanów Zjednoczonych, Kanadzie a nawet w odległej Nowej Zelandii.

  Występuje także w Polsce – w borach, suchych lasach sosnowych lub brzozowych i jest rośliną o niewielkich wymaganiach glebowych.
  […]
  „Wichrowych Wzgórzach”.
  […]
  Był to główny składnik pokarmu owiec…

  Wrzosowy miód ma niezrównany smak, szczególnie z terenów dawnych poligonów Dolnego Śląska lub Pomorza.
  […]
  Szczególnie zachwycająco w Tatrach Bielskich:
  […] „w Th”
  We współczesnym języku kwiatów, wrzos symbolizuje zdolność do dochowania tajemnicy.

  Osoby znaku Wrzosu, są optymistycznie ustawione do świata, to urodzeni dyplomaci i negocjatorzy ale też i wierni przyjaciele.

  Są subtelni i wyrafinowani, lubią piękno i komfort materialny.

  Ludzie którzy utożsamiają się z kolorem wrzosu są delikatni, zdystansowani, wrażliwi i pomocni.

  Nazywają ten kolor kwiatem ziemi, a bardzo często można go dostrzec na niebie o zachodzie słońca.

  Trzeba tylko zatrzymać się choć na chwilę w pędzie.

  Nie śpieszyć na tasiemcowy telewizyjny serial, zakupy czy do kolejnej pracy, a dać sobie możliwość na parę chwil dla siebie.

  Z całą pewnością gdy zachód słońca zastanie Was nad śródleśnym jeziorem, albo pośród piękna leśnego krajobrazu, zachwyci każdego szeroka gama barw: liliowych, wrzosowych, przez purpurę do głębokiego indygo…

  Dla mnie takie barwy wieczornego nieba kojarzą się z rozlanym budyniem polanym sokiem malinowym.

  A gdy wokół kwitną łany wrzosów…

  Kwiat wrzosu działa na ludzi bardzo uspokajająco, rozwiązuje problemy z zasypianiem i bezsennością.
     Inni z kolei wręcz przeciwnie uważają, że purpura wrzosowiska działa jak afrodyzjak.
     Jest coś na rzeczy, bo wrzos był świętą rośliną egipskiej Izydy i rzymskiej Wenus Eryciny, patronek gorących uczuć i gwałtownych namiętności. Miło w to wierzyć podjadając wrzosowy miód…

  Wrzesień to miesiąc budzący bardzo pozytywne odczucia, zachwycający fantastycznymi barwami wrzosowisk pełnych pracowitych pszczół.

  Choć pewnie uczniowie i nauczyciele witają go z mieszanymi uczuciami, bo pojawienie się 9 miesiąca w kalendarzu oznacza koniec wakacji.

  To także zwiastun początków jesieni, rykowiska jeleni i intensywnych prac leśnych.

  Wrzos-kwiat-ziemi-i-symbol-przemijania-lata.html

 3. ♪Nickt♫ ® ® 10/03/2016 o 12:25 -

  ( Lubi Lubi )

 4. Julia 10/03/2016 o 20:52 -

  Hahahha! Idioci -,- Ari jest zbyt zajeta promowaniem nowego albumu. Jest prowadzącą SNL 12.03 więc..:p Do tego wychodzi jej Nowa płyta i singiel który jest przezajebiiisttyyyy! O tym piszcie..mam na myśli prawdę.