Ariana Grande nie dostała zaproszenia na Tydzień Mody w Paryżu!

Napisano: 09/03/2016 - 18:00 autor: Ania Staszkiewicz

Już w piątek odbędzie się premiera nowego singla Ariany Grande „Dangerous Women”. Młoda gwiazda planowała z tego powodu wizytę w Paryżu, gdzie trwa Tydzień Mody. Miała być to doskonała okazja do promowania nadchodzącego przeboju. Pojawiły się jednak plotki, że utalentowana Ariana nie dostała niestety zaproszenia na żaden z pokazów.

Dziewczyna była ponoć mocno rozczarowana i próbuje teraz promować utwór w USA. Krążą informacje, że powodem braku zaproszenia dla Ariany mogła być niedawna kłótnia z Kendall Jenner i Gigi Hadid. Dziewczyny podbijają obecnie wybiegi w Paryżu.

ariana grande facebook

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

8 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Arianator forever 06/07/2016 o 12:34 -

    Julia i Natalka… ŚWIĘTA PRAWDA!! Chocież 2 normalne. Kocham cię, Ari!

  2. Julia 27/11/2016 o 20:23 -

    tak Julia i Natalka jedyna prawda

  3. Amaranta 06/01/2017 o 23:32 -

    Nie lubię Ariany. I dziwię się, że promuje się w USA. Chodzi o, kultowe już, „I Hate America”. Słyszałam że przeprosiła, ale ja wiem swoje.

Napisz komentarz