Ariana Grande promuje zapach „Ari”! Premiera filmu krótkometrażowego!

Napisano: 16/11/2015 - 13:00 autor: Ania Staszkiewicz

Od kilku tygodni na całym świecie jest już dostępny debiutancki zapach Ariany Grande „Ari”. Perfum okazały się dużym sukcesem i biją rekordy sprzedaży w prawie każdym kraju. Tymczasem dzisiaj Ariana opublikowany specjalny film krótkometrażowy, który promuje wspomniane perfumy. Młoda gwiazda potwierdza w nagraniu swój niezwykły talent aktorski.

Warto dodać, że nowy zapach Ariany ma mieć polską premierę jeszcze przed Świętami. Fani dziewczyny są zapewne szczęśliwi, że będą mogli znaleźć perfumy swojej idolki pod choinkę. Wielbiciele gwiazdy mają nadzieję, że Ariana odwiedzi Polskę w ramach promowania zapachu. Ostatnio piosenkarka odwiedziła między innymi Niemcy i Wielką Brytanię.

ariana grande ari perfumy

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

24 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. fun 04/03/2016 o 21:01 -

    mła żal mi cię,rose nie modne ci black heart więc czarne serduszko wypada szlicznotko xd ( ;

  2. fun 04/03/2016 o 21:02 -

    ps ari