Ariana Grande twarzą marki „Lipsy London”! Pierwsze zdjęcia!

Napisano: 04/06/2016 - 18:00 autor: Ania Staszkiewicz

Ariana Grande to nie tylko utalentowana piosenkarka, ale również dziewczyna o urodzie modelki. Od dzisiaj wiadomo, że gwiazda została twarzą brytyjskiej marki Lipsy. Pojawiło się również zdjęcie, które promuje kolekcję zaprojektowaną przez celebrytkę.

Z dostępnych informacji wynika, że ubrania i akcesoria stworzone przez Arianę mają trafić do sprzedaży już w marcu. Można przypuszczać, że okażą się wielkim przebojem. Ariana to bardzo modna i stylowa dziewczyna.

ariana grande zdjecia

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

23 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ARI 13/02/2016 o 13:28 -

    Ari miała powód aby zerwać z Jaiem ponieważ nie wiem ja wy ale ja też bym nie chciała żeby ktoś bliski nie wspierał mnie po stracie dziadka :/

  2. Make it shine 04/03/2016 o 21:55 -

    Pięknie wyszła na tym zdjęciu. Co ja mówię ona na każdym zdjęciu wychodzi pięknie. :)