Ariana Grande zaśpiewała „Dangerous Woman” w programie Saturday Night Live!

Napisano: 13/03/2016 - 11:00 autor: Magda Jakubiak

Zgodnie z zapowiedziami, Ariane Grande była wieczorem gościem w słynnym programie Saturday Night Live, gdzie zaśpiewała na żywo najnowszy singiel „Dangerous Woman”. Gwiazda spisała się bardzo dobrze, a jej występ należy zaliczyć do udanych. Ariana pokazała, że jest niezwykle utalentowana i śpiewa wspaniale na żywo.

Fani pochwalili Arianę za cudowny głos i przyznali, że jej występy live brzmią prawie tak samo jak studyjne wersje piosenek. Utwór „Dangerous Woman” brzmi cudownie i podbija obecnie listy przebojów na całym świecie.

ariana grande snl

About the Author

Dziennikarka z Warszawy to nasza osoba od tematów „breaking news”. Jeżeli zastanawiacie się kto najszybciej donosi o pilnych tematach, jest to właśnie Magda. Nie ma znaczenia, czy informacje pojawią się w środku nocy. Po kilku minutach artykuł jest już opublikowany na stronie i gotowy dla czytelników.

8 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ♪Master Slave♫ 14/03/2016 o 00:24 -

    (♥Aniołka Jest Fajna♥)

  2. ♫ queen of music ♫ 14/03/2016 o 11:01 -

    Świetna jest… Ari jesteś moją idolką

  3. Nikola 14/03/2016 o 14:49 -

    Nie zgadzam się z tobą Mira karzdy może sobie puścić bonka i nikomu nie zabronisz nawet ty puszczasz bonki a Ariana jest świetną piosenkarką i aktorką słuchałam jej karzdej piosenti i filmu