Bella Thorne na okładce „Seventeen”! Zapowiedź nowej sesji!

Napisano: 18/11/2015 - 11:30 autor: Ola Werner

Już 24. listopada w USA ukaże się nowy numer magazynu „Seventeen”, w którym znajdziemy sesję z Bellą Thorne. Gwiazdunie dostały dzisiaj pierwsze zdjęcia i fragmenty wywiadu. Bella opowiedziała między innymi o nowym filmie „Midnight Sun”, który skończyła właśnie nagrywać w Vancouver oraz podzieliła się szczegółami na temat swojej drugiej książki „Autumn’s Kiss”, która miała premierę kilka dni temu w Stanach Zjednoczonych.

W filmie „Midnight Sun” Bella występuje u boku Patricka Schwarzeneggera. Aktorka powiedziała w wywiadzie, że nie zastanawiała się nawet minuty nad zagraniem w tej produkcji. Bella dodała, że zachwycił ją doskonały scenariusz i niesamowita obsada. Dziewczyna pochwaliła się również nową książką Autumn’s Kiss, która jest kontynuacją jej literackiego debiutu „Autumn Falls”.

bella thorne seventeen

bella thorne seventeen zdjecia

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

1 Komentarz Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ♪♫ 18/11/2015 o 13:37 -

    Bella Super Na Okładce