Cody Simpson wypowiedział się o Justinie Bieberze!

Napisano: 17/07/2010 - 12:25 autor: Marta Nowak

Mamy filmik…

Cody Simpson pojawił się niedawno w Radiu Disney, gdzie młody przystojniak udzielił wywiadu. Gdy Cody już miał wracać do domu, jedna z dziennikarek zapytała go jeszcze o ciągłe porównania do Justina Biebera. Oto co powiedział Cody…

Porównania do gwiazd, które osiągnęły sukces są dla mnie bardzo miłe. Dodatkowo jeżeli jesteś w biznesie muzycznym, zawsze będziesz porównywany z innymi.

Oto wspomniana rozmowa…

httpv://www.youtube.com/watch?v=BHGyg2m2Yl0

Uważacie, że Cody i Justin są do siebie podobni? Media nie powinni ich jednak porównywać?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

272 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. jup 30/12/2012 o 12:38 -

    Dobra wypowiedz 

  2. Belieberka 23/02/2013 o 17:40 -

    Ja bym nie porównała Biebera do Simpsona. Justin jest przystojniakiem, ciachem jakich mało, a Cody jest przystojny, ale inaczej, jest inny, tak? Bo obaj śpiewają, ale inaczej. Obaj noszą takie same marynarki z innym dopasowaniem, obaj mają fajne włosy, ale inne. Są zupełnie inny i moim zdaniem jest, to *****a dla gwiazdy jeśli porównuje się do niej inną, albo odwrotnie. Każda gwiazdka jest jedyna w swoim rodzaju i tego się nie zmieni. Nawet jeśli Cody zaczął by śpiewać piosenki Jusa, byłyby inne:)