Demi Lovato i Nick Jonas! Słaba sprzedaż biletów na trasę koncertową!

Napisano: 06/04/2016 - 12:00 autor: Ania Staszkiewicz

Gwiazdunie nie mają dobrych wieści dla fanów Demi Lovato i Nicka Jonasa. Otóż amerykańskie media podały dzisiaj, że sprzedaż biletów na wspólną trasę koncertową artystów nie idzie najlepiej. Obecnie gwiazdy muszą rozdawać darmowe wejściówki, aby poprawić sprzedaż.

Ceny biletów na koncerty rozpoczynają się oda 25 dolarów, ale nawet pomimo niskiej ceny trasa koncertowa nie cieszy się wielką popularnością. Fani wspierają jednak swoich idolki i mają nadzieję, że trasa okaże się jednak sukcesem.

demi lovato nick  jonas

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

4 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ♪Nick T ☼ Masz♫ ♪Nick T O Masz♫ 26/03/2016 o 14:59 -

    Oj Zostawiłem 100% Dla Brata
    Pewnie Chwilowo
    „Nbo” Przecież Demetria Devonne Lovato (♥♥)

  2. Dariaa 02/04/2016 o 17:18 -

    Nie rozumiem ludzi. Na taką Selenę Gomez która owszem jest śliczna i utalentowana aktorsko ale z głosem gorzej wszyscy pójdą ale na Demi która głosem powala nawet ostrych krytyków ludzie nie chcą kupować biletów..

  3. Olka2317 04/04/2016 o 12:59 -

    Ja chciałam jechac nawet do Niemiec dopóki nie dowiedziałam się, że to trasa z Nickiem Jonasem wspólna bedzie. Osobiście nie cierpię jego piskliwego, wkurzającego głosu. Na samą Demi bym poszła, ale z nim nie ma szans

  4. ♪♫ 06/04/2016 o 18:11 -

    Rozumiem
    Rozumiem

    I Taka Demetria Devonne (♥♥)
    A Przecież Istotne Życie Zmienia Się

    Jest Już Nowo Ciągle Jest [To] Miła Zmiana

    Demetria Devonne Lovato (❤❤)

Napisz komentarz