Demi Lovato stworzyła linię kosmetyków! Znamy ceny!

Napisano: 21/07/2016 - 16:00 autor: Magda Jakubiak

Utalentowana Demi Lovato wzięła przykład z Kylie Jenner i Ariany Grande i również stworzyła linię kosmetyków do makijażu. Kolekcja nazywa się „Lovatics By Demi Lovato” i jest dostępna od dzisiaj w sklepach w USA. Fani są zaskoczeni decyzją Demi, ponieważ jeszcze niedawno było ona przeciwniczką makijażu i cały czas publikowała naturalne zdjęcie.

Kosmetyki Demi będą kosztowały pięć dolarów za sztuką. Dla porównania cena zestawu od Kylie to 29 dolarów. Demi ma nadzieję, że jej kolekcja okaże się dużym sukcesem.

demi lovato zdjecia

About the Author

Dziennikarka z Warszawy to nasza osoba od tematów „breaking news”. Jeżeli zastanawiacie się kto najszybciej donosi o pilnych tematach, jest to właśnie Magda. Nie ma znaczenia, czy informacje pojawią się w środku nocy. Po kilku minutach artykuł jest już opublikowany na stronie i gotowy dla czytelników.

84 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. A♪♥❤A⭐ 02/04/2017 o 07:31 -


  A♪♥❤A⭐Co2 Jest(Było) W {PL} :)
  A♪♥❤A⭐Co2 Jest(Będzie) W {UE} ;)

  WerSet Czasu Zmian YYYYY-YY :o

  A♪♥❤A⭐ DemeTria 3 LovaTo :D :P

  XX-XXXXX TOMOJO ~|[]|~ :|
  :* DEMI *:

 2. momo 16/04/2017 o 13:09 -

  tak mnie zastanawia, Magdo Jakubiak, czy Ty rzeczywiście jesteś „dziennikarką” czy chodzisz po prostu do gimnazjum o profilu dziennikarskim. w sumie nie wiem czy takie są nawet.

 3. MAGDA 18/04/2017 o 17:11 -

  Nie mogę się doczekać tej kolekcji. Mam nadzieje że jak cena tych produktów od Demi jest tańsza o 5 razy to i jakość będzie o 5 razy lepsza. PS ktoś chce zostać popisać ze mną IBFF ?

Napisz komentarz