Demi Lovato też chce usunąć konto na Twitterze!

Napisano: 29/10/2009 - 12:10 autor: Marta Nowak

Będzie kopiować Miley…

Pamiętacie zapewne niedawny skandal z udziałem Miley Cyrus, kiedy ta usunęła swoje konto z serwisu Twitter. Miliony fanów do dzisiaj są załamani i tęsknią za wpisami od swojej idolki.

Tymczasem w najnowszym wywiadzie, ciekawe rzeczy opowiada Demi Lovato. Dziewczyna przyznaje, że kilka dni temu również chciała usunąć swojego mini-bloga i wziąć przykład z Miley. Po długich rozmyślaniach Demulka uznała jednak, że Twitter sprawia jej mnóstwo radości, a rozmowy z fanami są często bardzo motywujące.

twitter demi lovato

Co sądzicie? Demi rozsądniejsza niż Miley?


About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

40 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. SELCIA 01/12/2011 o 11:40 -

  coolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllll

 2. Jola 13/05/2012 o 10:52 -

  JA TŻ TAK MYŚLĘ CZY NIE USUNĄĆ KONTA NA tWITTERZE…

 3. ,,,..justinek 02/12/2012 o 12:03 -

  ladniea z tej demi ale miley kocham

 4. ba 08/11/2014 o 18:17 -

  No. I to sto razy mądrzejsza!

 5. You 20/11/2014 o 17:41 -

  Przepraszam was że mnie ostatnio niebyło