Demi Lovato zaśpiewała piosenkę Adele! Piękny cover utworu „Hello”!

Napisano: 16/11/2015 - 11:00 autor: Ola Werner

Wczoraj wieczorem Demi Lovato zagrała koncert w Seattle, gdzie zaskoczyła publiczność coverem najnowszego przeboju Adele „Hello”. Gwiazdunie mają już wideo z show, na którym możecie obejrzeć niesamowity występ młodej artystki. Demi spisała się bardzo dobrze i udowodniła, że jej występy na żywo są zawsze udane. Krążą plotki, że Demi planuje śpiewać wspomniany utwór na każdym koncercie w ramach nadchodzącej trasy z Nickiem Jonasem.

Demi powiedziała podczas koncertu, że jest wielką fanką Adele i bardzo chciałaby nagrać z nią duet. Wiele osób przyznało, że Adele sama zapragnie duetu z Demi, gdy obejrzy jej wideo z najnowszego koncertu. Wykonanie Demi zebrało mnóstwo pochwał. Dziewczyna pokazała, że jest bardzo utalentowana.

demi lovato adele hello

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

3 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ♪♫ 16/11/2015 o 14:00 -

    Super Miło :)
    ❤❤_❤❤_Serduszko Mi Biło
    Demetria Devonne Lovato

  2. Selenka 17/11/2015 o 22:54 -

    Idealnie