Dzisiaj gala MTV EMA! Justin Bieber i Ellie Goulding zaśpiewają!

Napisano: 25/10/2015 - 13:00 autor: Marta Nowak

Już dzisiaj w Mediolanie odbędzie się słynna gala muzyczna MTV EMA. Gwiazdunie mają dobre wieści dla fanów Justina Biebera i Ellie Goulding, którzy zaśpiewają na gali. Na scenie pojawią się również Jason Derulo i Pharell.

Transmisję z gali przeprowadzi stacja MTV Polska. Początek gali zaplanowano na godzinę 21:00. Nikt nie może tego przegapić.

mtv ema zdjecia

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

2 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ♪♫ 25/10/2015 o 14:24 -

    To Ma Nie Wypuszczać Z Carności Ręki :P

  2. ♪♫ 25/10/2015 o 14:25 -

    Miłować (♥♥)