Gigi Hadid pozuje solo dla Vogue! Premiera zdjęć autorstwa Mario Testino!

Napisano: 19/07/2016 - 8:00 autor: Ola Werner

Gwiazdunie pokazały wczoraj pierwsze zdjęcia ze wspólnej sesji Gigi Hadid i Zayna Malika dla prestiżowego magazynu Vogue. Dzisiaj fani zakochanej pary mogą liczyć na kolejną niespodziankę, ponieważ właśnie pojawiły się dodatkowe fotki Gigi ze wspomnianej sesji. Tym razem dziewczyna pozuje solo i pokazuje, że radzi sobie bardzo dobrze jako modelka.

Jeden z brytyjskich magazynów napisał kilka dni, że Gigi znajduje się obecnie w trójce najlepszych modelek na świecie. Pojawiły się również plotki, że dziewczyna chciałaby stworzyć własną markę z branży fashion. Fani z pewnością chętnie kupiliby ubrania zaprojektowane przez swoją idolkę.

gigi hadid vogue

gigi hadid vogue zdjecia

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

11 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. kusy 12/04/2016 o 17:24 -

    Antek muzykant !!!! Jak coś piszesz to najpierw się zorientuj że ona jest w połowie muzułmanką przez ojca!!!! Wygląda fatalnie z tym ryjem spuchniętym!!!!