Gigi Hadid pozuje solo dla Vogue! Premiera zdjęć autorstwa Mario Testino!

Napisano: 19/07/2016 - 8:00 autor: Ola Werner

Gwiazdunie pokazały wczoraj pierwsze zdjęcia ze wspólnej sesji Gigi Hadid i Zayna Malika dla prestiżowego magazynu Vogue. Dzisiaj fani zakochanej pary mogą liczyć na kolejną niespodziankę, ponieważ właśnie pojawiły się dodatkowe fotki Gigi ze wspomnianej sesji. Tym razem dziewczyna pozuje solo i pokazuje, że radzi sobie bardzo dobrze jako modelka.

Jeden z brytyjskich magazynów napisał kilka dni, że Gigi znajduje się obecnie w trójce najlepszych modelek na świecie. Pojawiły się również plotki, że dziewczyna chciałaby stworzyć własną markę z branży fashion. Fani z pewnością chętnie kupiliby ubrania zaprojektowane przez swoją idolkę.

gigi hadid vogue

gigi hadid vogue zdjecia

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

11 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. ♪♥♫ 07/04/2016 o 13:14 -

  Pięknie Nutka ♪❤♫

  Piękne ♪Gwiazdeczki Na Ciepłym Niebie♫ Pięknie

 2. ANTEK MUZYKANT 07/04/2016 o 16:13 -

  DŻIDŻI, ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO CO ROBISZ? JESTEŚ ŚWIADOMA tego, że związałaś się z MUZUŁMANINEM?! NIEDŁUGO ZAMIAST TYCH ŚLICZNYCH WDZIANEK, BĘDZIESZ NOSIŁA JEDNĄ WIELKĄ CZARNĄ BURKĘ, a małe GÓÓWNIARY odsyłam do Wujka Google, jeśli nie wiecie co to BURKA. STOP ISLAMIZACJI EUROPY!

 3. Anonim 07/04/2016 o 16:58 -

  Mój ukochany Zaynuś

 4. ♪♫ 07/04/2016 o 19:06 -

  Gigi Hadid ♪♥

 5. ♪♫ 08/04/2016 o 06:54 -

  Dziś Odbiła Się Moja Tęsknota Do Miłej Elżbiety Seńków

  Ino Wiecie Do Pani Lekarz Idzie Się Z Chorobami Leczyć
  Więc Na Ten Czas Chciałem Coś Odpowiedniego

  Nie Za Mocne Nie Za Słabe Znane
  Zamówienie Dotarło :D Teraz Będę Mógł Pójść ♪♥♥♫

  Gigi Hadid ♪♥♥♫
  W Zdrowiu I W Chorobie
  Aby By Razem Miło ♪♥♥♫