Halsey bije rekordy popularności! Koncert w Madison Square Garden wyprzedany!

Napisano: 15/11/2015 - 12:00 autor: Marta Nowak

Halsey to nowa gwiazda muzyki, którą reprezentuje Scooter Braun. Dzięki duetowi z Justinem Biebrem („The Feeling”), dziewczyna zdobyła mnóstwo fanów i może świętować już pierwsze sukcesy. Otóż dzisiaj potwierdzono, że bilety na debiutancki koncert Halsey w Madison Square Garden zostały wyprzedane w dwie godziny. To bardzo duże osiągniecie, ponieważ bardzo mało gwiazdy jest w stanie sprzedaż bilety na koncert w tak dużej arenie.

Obecny singiel Halsey nosi tytuł tytuł „New Americana” i radzi sobie całkiem nieźle na listach przebojów. Pojawiło się wiele komentarze, że Halsey to powiew świeżości na scenie muzycznej i może ona zrobić dużą karierę. Poniżej możcie obejrzeć teledysk piosenkarki do singla „New Americana”. Utwór jest świetny i zapowiada się na duży przebój.

Halsey – New Americana – teledysk

halsey zdjecia

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

8 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. ♪To Masz♫♪To Dasz♫ 15/11/2015 o 13:03 -

  Ida – żeńskie imię germańskie o dyskusyjnej etymologii, notowane w Polsce od 1265 roku[1] w formach Ida i Hida, ze zdrobnieniami Idka, Idźka, Hidka. Stanowi formę skróconą od germańskich imion złożonych z pierwszym członem Id-, takich jak Ideburga bądź Iduberga (człon ów jest związany ze stnord. idh – „działalność”, stang. idig – „pilny”, lub też z pierwszym członem Hid- (Hild- – „walka, bitwa”; zanik h w nagłosie wynikałby z wpływów romańskich)[2].

  Nazwa osobowa Ida bywa wywodzona także ze stsas. idis, stwniem. itis – „istota kobiecości”[3] (tłumaczone też jako „wieszczka, jasnowidząca”)[1], por. także angsas. ides i stnord. dis – „kobieta, dziewica”[3]. Trzecią hipotezą jest pochodzenie Idy od imion dwuczłonowych, u których podstawą do skrócenia stawał się człon drugi, takich jak Adelajda. Kolejnym wyjaśnieniem jest związek ze stang. pierwszym członem imion złożonych Ead- (por. Edward, Edyta) – w takim razie Ida oznaczałaby „ciesząca się pomyślnością, bogata, błogosławiona”[1].

  Forma Ita stanowi oboczną formę Idy, jakkolwiek może także być zdrobnieniem od Judyty[4].

  Halsey (♥♥)

 2. ♪To Masz♫♪To Dasz♫ 15/11/2015 o 13:58 -

  Poniedziałek „11:00″ To Co Przygotują To Będzie
  A Z Halsey Chciałbym „11” „Słów” „♥♥”
  Północ – Południe – Dwudziestego Którego Wieku Przy Blasku Srebrzysty Pań Na Niebie :P :D ;) :)

  Dzień – Miesiąc – Rok Pora:Dnia

  Reguła Genesis: :P
  Gen 1:3,6,9,11,14-15,20,22,24,26,28,29-30 Hasley
  Rdz 1:3,6,9,11,14-15,20,22,24,26,28,29-30 To Masz