Harry Styles i Kendall Jenner na randce w Los Angeles! Romantyczne spotkanie!

Napisano: 10/04/2016 - 8:00 autor: Ania Staszkiewicz

Kilka tygodni pojawiło się oficjalne potwierdzenie, że Harry Styles i Kendall Jenner tworzą parę i są bardzo zakochani. Tymczasem dzisiaj gwiazdy były widziane na romantycznej randce w Los Angeles. W sieci krążą już pierwsze zdjęcia, których nie możecie przegapić. Para wyglądała razem wspaniale i wyglądała na szczęśliwą.

Fani są zachwyceni, że Harry znalazł w końcu prawdziwą miłość. Amerykańskie media donoszą, że para jest nierozłączna i spędza razem każdą wolną chwilę. Krążą plotki, że były gwiazdor One Direction woli spędzać czas z Kendall niż nagrywać piosenki na solową płytę.

harry styles kendall jenner

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

7 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Anonim 10/04/2016 o 08:30 -

  ZERWALI

 2. ♪♫ 10/04/2016 o 10:50 -

  Gdy Wrócę
  Nieznany Jestem
  I Znów Widzą Mnie Sercem

  K. N. J. (♥♥)
  H. E. S. (☼☼)

  NiL▬|[]|▬ ||_

 3. Eleanor&Louis 10/04/2016 o 13:36 -

  boże wszystko tylko nie to

 4. Anonim 13/04/2016 o 18:55 -

  Już dawno wyszły na jaw informacje, że Harry musi to robić żeby wylansować Kendall. Kris Jenner jest przyjaciółką Azoffów, a oni są szefami Harolda.