Harry Styles i Kendall Jenner! Prywatne zdjęcia trafiły do internetu!

Napisano: 20/03/2016 - 8:00 autor: Ania Staszkiewicz

Harry Styles i Kendall Jenner to obecnie jedna z najładniejszych par Hollywood. Gwiazdy starają się jednak zachować prywatność i rzadko pokazują się publicznie. Dzisiaj doszło jednak do dużej afery, ponieważ pewna fanka zdobyła prywatne zdjęcia zakochanej pary z konta email mamy chłopaka. Pojawiły się jednak też plotki, że Harry i Kendall sami wstawili te zdjęcia do sieci, aby zdobyć większe zainteresowanie mediów.

Zdjęcia są bardzo romantyczne i widzimy na nich, że para jest bardzo zakochana. Para słodko się przytula, a Harry potwierdza że Kendall to jego dziewczyna. Były gwiazdor wysłał te zdjęcia swojej mamie, co jest bardzo urocze. Fani są szczęśliwi, że Harry znalazł w końcu prawdziwą miłość.

harry styles kendall jenner

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

8 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Lexxa Horan 21/03/2016 o 10:10 -

    @H skąd wiesz ? Może są razem, a nam nic do tego.