Harry Styles i Kendall Jenner są razem na Coachella! Miłość kwitnie!

Napisano: 16/04/2016 - 14:00 autor: Ola Werner

Przystojny Harry Styles i jego dziewczyna Kendall Jenner są bardzo zakochani i spędzają razem każdą wolną chwilę. Co ciekawe dzisiaj pojawiły się informacje, że para wybiera się wspólnie na festiwal Coachella, który rozpoczął się dzisiaj w Kalifornii.

Amerykańskie media donoszą, że Harry jest bardzo zakochani i znalazł w końcu idealną dziewczyną. Gwiazdor miał nawet odłożyć plany solowej kariery muzycznej, gdyż planuje spędzać jak najwięcej czasu z piękną Kendall. Brzmi to niezwykle romantycznie.

harry styles kendall jenner

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

8 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Anonim 17/04/2016 o 13:06 -

    Kendżi jest tylko na Coachealla bez Harry’ego bo gdybyście wiedziały to on nie dostał zaproszenia idiotki

  2. Anonim 24/04/2016 o 23:10 -

    ciekawe skąd te wszystkie informacje mają wasi dziennikarze i nie mówię tu tylko o tym poście xd

  3. MARTYA LAT 18 18/05/2016 o 20:53 -

    HI HARRY CIESZĘ SIĘ ŻE MASZ DZIEWCZYNE I ŻYCZĘ WAM SZCZĘŚCIA W ŻYCIU NIE CHCĘ ŻEBY SIĘ TAK SAŁO ŻE KOLEJNA DZIEWCZYNA CI ŁAMIE SERCE PONEWAŻ TY JESTEŚ TAK BARDZO PRZYSTOJNY ŻE NAWET MI FANCE SIĘ PODOBASZ KTURA BARDZO ALE TAK BARDZO CIĘ KOCHA A NA PRZYKŁAD GDY BYM JA BYŁA TWOJĄ DZIEWCZYNĄ TO BYM CI NIGDY SERCA NIE ZŁAMAŁA ALE TEŻ MAM CHŁOPAKA CO NIE RAZ ZNIM S NIE DAJE RADY BO ALBO WYRYWA MI KOMURKĘSZARPIĄC SIĘ ZE MNĄ ALBO NUDZENIEM O SŁODYCZE PROSZĘ CIĘ HARRY POMUŻ MI JA CIĘ TAK BARDZO KOCHAM PA POZDRAWIAM CAŁE ONE DIRECTION I ZWŁASZCZA CIEBIE HARRY PONIEWAŻ JESTEŚ DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY.

Napisz komentarz