Harry Styles i warkoczyki na koncercie! Wygląda męsko? (NOWE ZDJĘCIA)

Napisano: 31/07/2015 - 20:25 autor: Marta Nowak

Gwiazdunie pisały wcześniej, że Harry Styles uczesał sobie dzisiaj warkoczyki. Co ciekawe, chłopak miał taką fryzurą również podczas najnowszego koncertu. Fanki były mocno zaskoczone, gdy zobaczyły swojego idola.

Fani nie wiedzą co mają myśleć o ostatnich zmianach w wyglądzie swojego idola. Dziewczyny przyznały, że chłopak nie powinien mieć warkoczyków, ponieważ nie jest to zbyt męskie.

harry styles warkocze zdjecia

harry styles warkocze

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

12 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Basia 01/08/2015 o 11:15 -

  Moim zdaniem wygląda naprawdę przystojnie.
  Nie rozumiem czemu komentują źle że niby wygląda nie męsko ale bardzo duża ilość mężczyzn nosi warkoczyki.

  Nie powinno się liczyć w tym nasze zdanie jeśli on dobrze się w tym czuje to niech chodzi w warkoczykach.
  Jeśli Hazz słuchałby się opinii fanów/fanek co do swojego ubioru i innych spraw życiowych to już nie był by nasz Hazza nie wiem kto to by był.
  Niech zostanie taki jaki jest i nie przejmuje się opinią ludzi którzy żyją tylko i wyłącznie dla hejtowania gwiazd.

 2. Patrycja 01/08/2015 o 22:11 -

  Harry nie czesz się tak. To nie jest zbyt męskie. Te warkoczyki ci nie pasują :( Zostań przy swojej fryzurze, ta fryzura jest Fajna. Harry jestem twoja fanką, ale ta fryzura do ciebie nie pasuje. Pozdrawiam z Przyjaciółkami :*