Harry Styles na randce! Fotki z romantycznej kolacji!

Napisano: 20/07/2015 - 20:25 autor: Marta Nowak

Gwiazdunie mają najnowsze zdjęcie, na którym widzimy Harry’ego Stylesa i jego nową dziewczynę na randce. Para spędzała miło czas i jadła kolację przy świecach. Gwiazdor One Direction wie jak zaimponować dziewczyny. Najnowsze foto jest bardzo romantyczne!

Świadkowie donoszą, że Harry i jego dziewczyna spędzili miło czas i dodatkowo trzymali się za rękę. Fanki są szczęśliwe, że ich idol ma nową miłość. Harry zasługuje na szczęście. Nowa foto jest wspaniałe!

harry styles randka

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

2 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. ♪♫ 21/07/2015 o 19:39 -

    mm

  2. Daria 22/07/2015 o 11:10 -

    harry był po pierwsze na OBIEDZIE a nie kolacji i nie z NOWĄ DZIEWCZYNĄ a z jego kolegą Jeffem i dziewczyną Jeffa wiec jak juz cos piszecie to myślcie czy podajecie dobre informacje :)