Harry Styles obetnie włosy na cele charytatywne! Potwierdził podczas X Factor!

Napisano: 16/11/2015 - 14:00 autor: Ola Werner

One Direction wystąpili wczoraj w brytyjskim X Factor, gdzie zaśpiewali na żywo swój najnowszy singiel „Perfect”. Podczas rozmowy z prowadzącym Harry został zapytany co musiałoby się stać, aby obciął swoją słynne włosy. Ku zaskoczeniu widzów, Harry powiedział że chętnie obetnie włosy na cele charytatywne. Gwiazdor dodał, że nie będzie to miało miejsca w najbliższym czasie, ale pewnego dnia może zaskoczyć fanów.

One Direction znani są ze licznych działań na cele charytatywne. Kilka miesięcy temu Liam Payne pofarbował włosy na czerwono, aby zbierać fundusze na remont szpitala dziecięcego w Londynie. Można być zatem pewnym, że Harry bez wahania obetnie swoje długie włosy, gdy w nagrodę chore dzieci otrzymają lepsza pomoc i ich życie stanie się dzięki temu choćby tylko trochę łatwiejsze.

harry styles instagram

harry styles dziewczyna

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

14 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Pz 17/11/2015 o 20:20 -

  @nikola urbanczyk – może słownik sobie kup? Ile ty masz lat? Naprawdę, aż szkoda słów na takie komentarze.
  A co do tematu, obcięcie włosów na cele charytatywne – tez mi poświęcenie. Ale ma chłopak ładny uśmiech, urody tez nie można mu odmówić.

 2. Mustang namber łan 18/11/2015 o 13:35 -

  Były 3 mustangi
  3 mustangi były
  I te 3 mustangi
  DobrZe się bawily

  PrZod przód przód mustanga
  Bok bok bok mustanga
  Tył tył tył mustanga
  Dobrze się bawiły