Harry Styles potwierdził!? Piosenka „Olivia” o Taylor Swift!

Napisano: 15/11/2015 - 14:00 autor: Marta Nowak

Od piątku na całym świecie jest już dostępna nowa płyta One Direction „Made In The AM”. Tymczasem dzisiaj wyciekły bardzo ciekawe informacje na temat jeden z piosenek z najnowszego krążka. Amerykańskie media podały dzisiaj, że utwór „Olivia” opowiada o słynnym związku Harry’ego Stylesa z Taylor Swift. Chłopak miał potwierdzić w wywiadzie, że napisał wspomnianą piosenkę w całości i bazuje ona na jego prywatnych doświadczeniach.

Fani zespołu są mocno zaskoczeni, ponieważ do tej poru Harry nie podawał szczegółów na temat związku z Taylor. Tekst piosenki sugeruje, że to właśnie Taylor rzuciła gwiazdora, po tym jak zobaczyła nie zachowuje się on idealnie. Zdaje się to potwierdzać fakty na temat zerwania.

harry styles zdjecia

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

9 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Gryzelda 18/11/2015 o 11:44 -

  Piosenka jest fajna ale ze ona jest o tym to nie mogę… Kiedy myśle ze to naprawdę o niej to mnie aż ściskaw boku. Ale kocham ich głosy i kocham ich wiec nie skupiam się na jej tekście i nie myśle o tej… Ja poprostu jej nie nawidze ps. Jakby co to pisze o tejlor. Papa niech pokój bd z wami kochani idźcie do kościoła

 2. djcdnc 30/11/2015 o 20:14 -

  Chore. Obydwoje piszą o sobie piosenki i nie są razem.

 3. directioners and beliebrs 30/01/2016 o 20:02 -

  Coś mi się nie wydaje aby Harry mówił coś takiego..To,że Tay pisze o nim piosenki nie znaczy,że on ma o niej
  Ale jeżeli byłaby to prawda to ja jestem zadowolona bo fajni było jak byli razem nie jestem jakąś wielką fanką Tay ale słodko razem wyglądali