Harry Styles uznany z największe ciacho! Ranking magazynu „People”!

Napisano: 09/08/2015 - 14:00 autor: Marta Nowak

Amerykański magazyn „People” opublikował w najnowszym zestawieniu listę największych przystojniaków. Co ciekawe, w rankingu znaleźli się miedzy innymi Harry Styles i Louis Tomlinson. Fani są dumni z tego powodu!

Gwiazdunie mają również ładne foto Harry’ego, które zostało opublikowane w gazecie. Należy przyznać, że chłopak wygląda faktycznie bardzo przystojnie!

harry styles zdjecia

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

28 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. KochamHarry'ego 12/11/2015 o 07:26 -

    Harry .< Normalnie cudeńko *-* I ten głosik <3 A co do Biebera każdy może zajarać C: Dużo gwiazd w tych czasach ćpie. Nie jestem belieber, nie lubię muzyki Justina ale wiem, że każdy ma inny gust i nie chcę obrażać jego fanek, bo one nie obrażają nas.

  2. MARTYA BUCA LAT 18 28/03/2016 o 20:58 -

    CZEŚĆ HARRY JESTEM TWOJĄ NAJWIEKSZĄ FANKĄ Z POLSKI. I JETEM BARDZO W TOBIE ZAKOCHANA .MARZĘ CIĘ KIEDYŚ SPOTKAĆ NA ŻYWO I ZROBIĆ SOIE Z TOBĄ ZDJĘCIE I DOSTAĆ TWUJ AUTOGRAF.JAK WIESZ BADZO CHCIAŁABYM ŻEBYŚ MNIE KIEDYŚ PRZYULIŁ. TAK JAK ROBISZ NIE RAZ TO Z INNYMI FANKAMI. ALE KIEDY JA CIĘ OGLĄDAM TO ZA KAŻDY RAZ PŁACZĘ. BO WIESZ ŻE JA CHORUJĘ NA PADACZKĘ. A MOJA KOLEŻANKA NA DOUNA.I CHCĘ CI POWIEDZIEĆ I LOVE YOU HARRY POZDRAWIAM CAŁE ONE DIRECTION.