Harry Styles w różowej koszulce polo! Fajna stylizacja!

Napisano: 11/07/2015 - 20:25 autor: Ania Staszkiewicz

Pewna fanka spotkała dzisiaj Harry’ego Stylesa z One Direction podczas gry w golfa w Los Angeles. Pozowali oni oczywiście razem do wspólnego zdjęcia. Fani One Direction komentują teraz ciekawą stylizację swojego idola. Rzadko chłopcy ubierają różowe koszulki polo. Należy jednak przyznać, ze piosenkarz wygląda super i takie kolor bardzo mu pasuje.

Fani przyznali, że Harry wygląda męsko w każdej stylizacji i powinien ubierać się jak tylko chce. Różowy bardzo mu pasuje i jest jednym z ulubionych kolorów gwiazdora. Gwiazdunie mają już najnowsze zdjęcie.

harry styles rozowa koszulka

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

5 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. 1D love 11/07/2015 o 21:40 -

  Ładnie nawet wygląda. Przynajmniej umie przełamać stereotyp „różowy dla dziewczynki, niebieski dla chłopca”. W dawnych czasach było na odwrót. Kocham go za wszystko :*

 2. Lexie 10 11/07/2015 o 21:43 -

  O matko ! Hazza bosko wygląda w tej koszuli :* Te kolor naprawdę mu pasuje <3

 3. Anonim 11/07/2015 o 22:36 -

  Z daleka widać. Ze g- e – j i p- e – d – a- ł u i nie tylko

 4. 1D love 11/07/2015 o 23:13 -

  Skoro ma koszulkę w takim kolorze, a jest facetem, to znaczy, że jest to koszula męska. A skoro robią koszulki męskie w takim kolorze to znaczy, że nic w tym złego nie jest. Dla mnie to normalny kolor. Przykre jest to, że ludzie mają już na tyle zrytą banię przez stereotypy, że czepiają się nawet koloru ubrania. Zaraz zaczną się czepiać tego, że ktoś ma zielone oczy, a nie brązowe…

 5. ♪♫ 13/07/2015 o 05:09 -

  Ładnie :) Dam ♥