Justin Bieber i Rihanna parą!? Całowali się i dał jej kwiaty na imprezie w Los Angeles!

Napisano: 31/01/2016 - 10:00 autor: Ania Staszkiewicz

Wczoraj w klubie 1OAK w Los Angeles odbyła się prywatna impreza podczas której gwiazda świętowała premierę swojej nowej płyty „Anti”. Ku zaskoczeniu wielu osób, na party pojawił się Justin Bieber. Amerykańskie media donoszą dzisiaj, że Justin i Rihanna mieli się ku sobie podczas całego wieczoru i wyglądali jak para. Świadkowie podali, że para tańczyła razem a Justin miał w pewnym momencie pocałować Rihannę. Dodatkowo gwiazdor przyniósł wielki bukiet kwiatów swojej nowej sympatii.

Fani są mocno zaskoczeni nowymi informacjami, ponieważ nikt nie spodziewał się iż Justin i Rihanna mogą być parą. Słynna gwiazda zastąpiła zatem Selenę Gomez jako muzę Justina. Chłopak znalazł chyba nową miłość i jest bardzo szczęśliwy.

justin bieber rihanna

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

11 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. edith 11/03/2016 o 20:00 -

    edith love justin