Justin Bieber i złamana noga – mamy wideo i zdjęcie!

Napisano: 25/11/2009 - 8:54 autor: Marta Nowak

Jaki on biedny…

Wczoraj pisaliśmy, że słodki Justin Bieber złamał nogę podczas koncertu w Londynie. Wypadł miał miejsce podczas ostatniej piosenki, którą był utwór „One Time”. Dzisiaj mamy nagranie z tego wykonania. Doskonale widać, jak Bieber utyka, jednak bardzo trudno zauważyć moment wypadku (wprawne oko jednak sobie poradzi). Obejrzyjcie uważnie…

httpv://www.youtube.com/watch?v=4drl_3a1DDM

Plus fotka z następnego dnia…

justin bieber i złamana noga

Uważacie, że to cudowne, iż Justin tak długo wytrzymał na scenie?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

632 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Alishaa 18/08/2015 o 07:21 -

    Niby tak pięknie sie zachował i w ogóle. I tu się zgodzę. Jednak złamana noga to nic. Naprawdę. MOŻE ktokolwiek z was pamięta jak piosenkarz Queenu również wystąpił na scenie w stanie krytycznym. O nim to już nikt nie pamięta. Dave Grohl również nie odpuścił. Więc proszę Was. Wiem, że to dla was coś wielkiego że się przełamał w tym XXI wieku no ale ile jest artystów którzy robilitakie rzeczy. Axl Rose, Dave Grohl, Freddie Mercury czy chociażby Rysiek Riedel (nafaszerowany świństwami). A więc jak mówiłam jest wiele artystów którzy prędzej zdechną na scenie niż zawiodą swoich fanów.
    Nie podniecajcie się już tym tak.

  2. Maddie 06/09/2015 o 18:41 -

    O to jest niesamowity dowód na to, że on jest silny, kocha swoich fanów i nigdy nie chce ich zawieść! … <3