Justin Bieber kończy karierę!!! KONIEC Z MUZYKĄ

Napisano: 04/04/2010 - 5:00 autor: Marta Nowak

Zakochał się i wszystko rzuca…

Pewna niemiecka strona napisała ostatnio ciekawą informację, która spowodowała szok wśród fanek Justina Biebera. Dowiedzieliśmy się w niej, że młody gwiazdor poznał niedawno piękną dziewczynę w restauracji i zakochał się w niej po uszy. Nastolatka powiedziała, że będzie z nim tylko wtedy, gdy ten zakończy swoją karierę i zagwarantuje jej, że nie spotka się więcej z fankami. Justin miał ponoć długo nad tym myśleć i ostatecznie faktycznie zrezygnować z kariery muzycznej.

Informacja ta wywołała szok na całym świecie i wszystkie fanki Justinka były załamane. Tymczasem zaledwie jeden procent dziewczyn zauważył, że ta wiadomość pojawiła się na wspomnianej stronie 1. kwietnia. Jako, że Gwiazdunie dostały mnóstwo maili na ten temat, powinniście wiedzieć, że był to tylko żarty prima-aprilisowy zrobiony przez Niemców, a Justin nie ma żadnej dziewczyny i nie kończy kariery!

Jako, że sprawa została wyjaśniona zobaczcie dwa fajne filmiki na deser…

Justin w radiu Disney…

httpv://www.youtube.com/watch?v=kuR8S7HiqvM

Justin uczy tańczyć dwóch prezenterów radiowych…

httpv://www.youtube.com/watch?v=Hkwg0d2zXBE

Niemcy zrobili głupi żart? Justin nigdy nie zrezygnowałby z muzyki?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

501 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. bieber 29/08/2014 o 03:43 -

    rozjebie tych szwabuw napewno nie skączy kariery i nie zostawi swoich fanuw