Justin Bieber ma depresję przez fanów! Koniec spotkań Meet & Greet!

Napisano: 24/05/2016 - 14:00 autor: Magda Jakubiak

Gwiazdunie nie mają dobrych wieści dla fanów Justina Biebera. Otóż artysta ogłosił dzisiaj, że w trybie natychmiastowym anuluje wszystkie spotkania Meet & Greet podczas nadchodzących koncertów. Justin ogłosił w specjalnym komunikacie na Instagramie, że spotkania z fanami doprowadziły go do depresji i nie jest w stanie dalej pozować do zdjęć ze swoimi wielbicielami.

Justin dodał, że od tej będzie jedynie grał koncerty i wydawał nowe piosenki. Chłopak ma nadzieję, że fani zrozumieją jego decyzję. Decyzja Justina oznacza tym samym, że gwiazdor nie będzie pozował do zdjęć z fanami podczas koncertu w Polsce.

Love u guys.. I'm going to be canceling my meet and greets. I enjoy meeting such incredible people but I end up feeling so drained and filled with so much of other people's spiritual energy that I end up so drained and unhappy.. Want to make people smile and happy but not at my expense and I always leave feeling mentally and emotionally exhausted to the point of depression .. The pressure of meeting people's expectations of what I'm supposed to be is so much for me to handle and a lot on my shoulders. Never want to disappoint but I feel I would rather give you guys the show and my albums as promised. Can't tell you how sorry I am, and wish it wasn't so hard on me.. And I want to stay in the healthy mindset I'm in to give you the best show you have ever seen ;)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Justin Bieber (@justinbieber)

About the Author

Dziennikarka z Warszawy to nasza osoba od tematów „breaking news”. Jeżeli zastanawiacie się kto najszybciej donosi o pilnych tematach, jest to właśnie Magda. Nie ma znaczenia, czy informacje pojawią się w środku nocy. Po kilku minutach artykuł jest już opublikowany na stronie i gotowy dla czytelników.