Justin Bieber naturalnie! Śliczny przystojniak w Los Angeles! (NOWE ZDJĘCIA)

Napisano: 18/05/2015 - 4:50 autor: Marta Nowak

Sympatyczny Justin Bieber pokazał dzisiaj swoje idealne zachowanie w Los Angeles i pozował do zdjęć z fanami. Ukochany Kendall Jenner wyglądał bardzo naturalnie i prezentował się bardzo przystojnie!

Miły Justin pokazał swój ładny uśmiech i z radością zrobił sobie zdjęcia z fankami. Jego zachowanie jest ostatnio niesamowite. Fani sugerują, że to Kendall ma taki pozytywny wpływ na Justina!

justin bieber los angeles instagram

justin bieber los angeles zdjecia

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

2 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. asia 18/05/2015 o 07:46 -

    a do glowy wam nie przyszlo ze taki sam jest bo jest dobrym człowiekiem i nie koniecznie ktoś na niego wpływa jak ktoś chce być zly będzie sam misi się zmienić na szczęście jastek to wspanialy człowiek

  2. Patrycja 18/05/2015 o 17:07 -

    Mój ukochany mężulek bardzo ciebie kocham koteczku mój ukochany serduszka dla ciebie twoja ukochana żoneczka pisze najwspanialsza tak bardzo ciebie kocham przystojniaczku mój twoja ślicznotka