Justin Bieber podczas koncertu w Portland! Gwiazdor coraz bliżej show w Polsce!

Napisano: 03/06/2016 - 10:00 autor: Ola Werner

Justin Bieber rozpoczął kilka dni temu trasę koncertową „Purpose World Tour”. Wieczorem chłopak wystąpił w Portland i spisał się znowu bardzo dobrze. W sieci pojawiły się wspaniałe zdjęcia Justina, które zostały zrobione podczas najnowszego show. Gwiazdor zachwycił fanów i potwierdził, że jest bardzo utalentowany i radzi sobie cudownie podczas występów na żywo. Fani przyznali, że występy live Justina są cudownie i każdy powinien wybrać się na koncert gwiazdora.

Warto dodać, że za kulisami koncertu była widziana Hailey Baldwin. Piękna modelka wspiera ukochanego Justina i stara się być blisko swojego chłopaka. Gwiazdor jest szczęśliwy, że znalazł w końcu prawdziwą miłość, na której może zawsze polegać.

justin bieber koncert

justin bieber koncert instagram

justin bieber koncert zdjecia

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

52 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Prawowita żona Jussa 06/06/2017 o 08:59 -

    sraczka ty najpierw naucz się angielskiego i dopiero później komentuj Analfabetko…XD
    Pozdrawiam Prawowita żona Jussa :)

  2. duoa, 28/08/2017 o 14:37 -

    dupa.

Napisz komentarz