Justin Bieber podczas koncertu w Portland! Gwiazdor coraz bliżej show w Polsce!

Napisano: 03/06/2016 - 10:00 autor: Ola Werner

Justin Bieber rozpoczął kilka dni temu trasę koncertową „Purpose World Tour”. Wieczorem chłopak wystąpił w Portland i spisał się znowu bardzo dobrze. W sieci pojawiły się wspaniałe zdjęcia Justina, które zostały zrobione podczas najnowszego show. Gwiazdor zachwycił fanów i potwierdził, że jest bardzo utalentowany i radzi sobie cudownie podczas występów na żywo. Fani przyznali, że występy live Justina są cudownie i każdy powinien wybrać się na koncert gwiazdora.

Warto dodać, że za kulisami koncertu była widziana Hailey Baldwin. Piękna modelka wspiera ukochanego Justina i stara się być blisko swojego chłopaka. Gwiazdor jest szczęśliwy, że znalazł w końcu prawdziwą miłość, na której może zawsze polegać.

justin bieber koncert

justin bieber koncert instagram

justin bieber koncert zdjecia

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

50 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. M............ 24/06/2016 o 16:26 -

  ŁADNE!

 2. Prawowita żona Jussa 26/09/2016 o 13:16 -

  Drogie beliebers witam wszystkich po wakacjach. Ja osobiście z Jussem nadal jesteśmy w trasie,gdy wy pierdzicie w szkolnych ławkach. Współczujemy wam z Jussem i życzymy wam powodzenia. Wiem, że martwicie się o Jussa bo w ostatnim czasie przeżył chwilę grozy przez jakichś czubków ale już jest wszystko okey i Justin nie długo wróci na Instagrama więc się nie przejmujcie. Nasz maluszek czuje się wspaniale, jest zdrowy i dumny z tatusia. Już zaczyna gaworzyć, myślimy z Jussem że to wrodzony talent do śpiewania. Pozdrawiamy was gorąco kochani beliebers <333 Prawowita żona Jussa <3

 3. Like JB :) 20/11/2016 o 19:44 -

  Bieber już był w Krakowie. Było Zajjebiście

 4. Like JB :) 20/11/2016 o 19:45 -

  Fajnie

 5. sraczka 09/02/2017 o 11:09 -

  pjurpose
  ju ken let mi purpus
  wihtaaha

Napisz komentarz