Justin Bieber pozdrawia fanów z łóżka! Dziewczyny mdleją! (ZDJĘCIA Z LOS ANGELES)

Napisano: 21/04/2015 - 4:50 autor: Marta Nowak

Justin Bieber dobrze wie jak sprawić, aby jego fanki były w siódmym niebie. Dzisiaj przystojniak opublikował wspaniałe zdjęcie, które zostało zrobione rano w łóżku. Justin zrobił sobie ładne selfie, na którym widzimy jak leży bez koszulki. Fanki uznały, że to jedno z najlepszych zdjęć Justina!

Warto dodać, że Justin jest obecnie w Los Angeles po spędzeniu kilku ostatnich dni w Kanadzie. Gwiazdor odwiedził tam swoją rodzinę. Szalał z siostrą Jazmyn i bratem Jaxonem!

justin bieber bez koszulki zdjecia

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

3 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Roksana 21/04/2015 o 12:02 -

    Mdleją? Buhaha żygają chyba

  2. Patrycja 21/04/2015 o 18:10 -

    Mój ukochany męzulek ślicznie wyszedł ,słodko w łóżeczku bardzo ciebie kocham skarbie moje żoneczka też by się wkulnęła do ciebie kochane

  3. Kinia 06/07/2015 o 11:08 -

    Moje kochanie