Justin Bieber przeprasza fanów za swoje głupie zachowanie! (bardzo wzruszające)

Napisano: 16/11/2011 - 4:50 autor: Marta Nowak

Musicie to zobaczyć…

Podczas pobytu w Londynie, Justin Bieber udzielił bardzo ciekawego wywiadu pewnej gazecie. Nie będziemy zdradzać szczegółów, aby nie zepsuć Wam niespodzianki. Poniżej znajdziecie pełne tłumaczenie, które na forum wrzuciła „BieberooVooMi”.

Wypowiedź Justina jest bardzo wzruszająca…

To boli.. To bardzo boli.. Ale wiesz co? Rozumiem moich fanów bo powiedzieli mi że ja też czasem ich ranię swoją postawą i przepraszam jeżeli ich zraniłem bo wiem że jestem bardzo impulsywną osobą i nie wiem co robię czasami ale jestem człowiekiem i przepraszam jeżeli zraniłem któregoś z nich. Oni czasami wkurzają się na mnie w internecie, oni myślą że ja nie chcę ogłaszać tego co oni piszą o mnie, ale ja chcę. Widzę wszystko i to poważnie rani mnie kiedy widzę że oni mówią „Nie chcę już być Belieberką” możesz zapytać każdego ; Ryan’a.. moją mamę.. mojego tatę.. każdego. Mówią że się zmieniłem i.. mam na myśli, oczywiście że się zmieniłem. Nie będę tym samym 15-sto letnim dzieciakiem którego większość z nich odkryła na YouTube. Ja dorastam i moi prawdziwi fani to zrozumieją. Ale szanuję ich decyzję jeżeli odejdą i kocham ich jeżeli zostaną ze mną.

Jeżeli mógłbym, przytuliłbym każdego z moich Beliebers, jeden po drugim, tych jednych którzy nie zostali ze mną i tych którzy nadal są ze mną, wspierają mnie. Chcę tylko by wiedzieli że ich kocham… Kocham ich mocno. I nie mówię tego z powodu rozgłosu, po prostu czuję że naprawdę ich kocham, jak stali się na prawdę ważną częścią mojej rodziny i przepraszam jeżeli kiedykolwiek ich zraniłem, jestem człowiekiem i popełniam błędy. Wszystko o co proszę to: Ci którzy są wciąż ze mną, niech zostaną.. bo jeżeli kiedykolwiek ich stracę, stracę wszystko. Nie dbam o sławę, to co mnie obchodzi.. to że stracę moich prawdziwych Beliebers, i nie będę w stanie mieć ich z powrotem po mojej stronie. Obiecałem im coś i wiedzą o tym. Wszystko co osiągnąłem to dzięki nim, ze względu na ich bezwarunkowe poparcie, oni są tymi którzy sprawili mnie osobą którą jestem dzisiaj i nie możesz sobie wyobrazić jak wdzięczny im jestem za to. Proszę, nie zabierajcie moich Beliebers ode mnie, to wszystko o co proszę. Proszę, zostańcie ze mną.

Jak to ocenicie?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

428 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. karolina 11/01/2015 o 20:13 -

  Aha spoko :(

 2. Beliebers fandom 30/01/2015 o 16:25 -

  popłakałam się i obiecałam Mu, że nigdy Go nie opuszczę!:’) all around the world… people wanted to be loved… pamiętacie, Belieber?

 3. klaudia 19/04/2015 o 10:37 -

  justin bieber jak to czytałam to sie popłakałam mówiłam moim kol że jesteś cłowiekiem i też masz uczucia a one nie i kropka.
  dzieńkuje ci że zmieniłeś moje życie odmieniłeś je na nowo hciałabym cie hociaż raz zobaczyć albo przytulić kocham cie juss .
  hodz nigdy nie byłam na twoim koncercie wierze w cibie że cie pokochajom wszyscy . jesteś dla mnie wszystkim kocham cie i popieram twoje słowa wiem że przepraszasz bo nawet jesteś w gazecie wiedz że cie kocham i że hce być kiedykolwiek przy tobie lub na twoim koncercie odpisz mi i pragne byś przyjehał do polski i zrobił jeszcze jeden koncert hociarz 8 grudnia lub nawet na lato ale prosze zrub ten koncert w polsce jeszcze raz prosze i powtarzam kocham cie juss <3 jesteś dla mnie wszystkim