Justin Bieber tęskni za Seleną Gomez? Gwiazdor opublikował wspólne zdjęcie!

Napisano: 29/05/2016 - 12:00 autor: Magda Jakubiak

Przystojny Justin Bieber jest obecnie związany z Hailey Baldwin, ale cały czas tęskni chyba za Seleną Gomez. Otóż gwiazdor opublikował dzisiaj zdjęcie, na którym widzimy jak całuje swoją byłą dziewczynę. Postawa Justina bardzo mocno zaskoczyła fanów i ponoć wkurzył Hailey.

Fani przyznają, że chłopak nie może zapomnieć o Selenie i chyba cały czas ją kocha. Selena przyznała jednak niedawno, że Justin to dla niej przeszłość i szuka obecnie nowego chłopaka.

About the Author

Dziennikarka z Warszawy to nasza osoba od tematów „breaking news”. Jeżeli zastanawiacie się kto najszybciej donosi o pilnych tematach, jest to właśnie Magda. Nie ma znaczenia, czy informacje pojawią się w środku nocy. Po kilku minutach artykuł jest już opublikowany na stronie i gotowy dla czytelników.

17 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Prawowita żona Jussa 26/09/2016 o 13:21 -

    Marcelina !!!! Czy coś ci nie pasuje bynajmniej? bo jeśli tak to Juss się na Ciebie zdenerwował i nie wpuści cię na koncert więc lepiej zejdź z tonu.

  2. Belieber, selenator 4ever 25/01/2017 o 09:54 -

    Nati czy wiesz wgl dlaczego sie rozstali ?! Pff jako selenator powinnaś wiedzieć że to nie on z nią zerwał tylko ona z nim ponieważ uważała że ten nie spełnia obowiązków higieny…

Napisz komentarz