Justin Bieber w Polsce – koncert coraz bardziej pewny!

Napisano: 25/10/2010 - 15:00 autor: Marta Nowak

Poznajcie szczegóły…

Dawno nie pisaliśmy o możliwości przyjazdu Justina Biebera do Polski, a zatem czas to zmienić. Jak zapewne wiecie, już 11. lutego do amerykańskich kin trafi cudowny film z udziałem Justinka. Niestety okazało się, że premiera tego filmu w innych krajach będzie troszkę opóźniona. Na głównej stronie filmu pojawiła się lista krajów, gdzie na pewno pokazywana będzie wspomniana produkcji. Jest tam też Polska!!!

Nie są to kraje, w których Justin zagra koncert, ale miejsca, gdzie będzie pokazywany jego film. Gwiazdunie uważają jednak, że kraje z tej listy mają jednocześnie największe szanse na to, iż Bieberek odwiedzi je w przyszłym roku. W końcu zostały one wrzucone na główną stronę filmu JB.

Jak zaraz zobaczycie przy Polsce jest napis TBC. Oznacza to, że data premiery filmu u nas, zostanie dopiero wkrótce podana…

Na deser dwa filmiki z gali Power Of Youth…

httpv://www.youtube.com/watch?v=SiUbz5JwpEA

httpv://www.youtube.com/watch?v=Uv84LspLbKw

Fajnie, że Justin wpisał Polskę na swojej oficjalnej stronie? Myślicie, że to oznacza, iż koncert coraz bliżej?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

446 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. kondziu 10/08/2013 o 05:37 -

    nie dawajcie tu takich *****ów w polsce moglibyscie zkrojic jakiegos amerykanskiego rapera jezuu ale nigdy to do was nie dotrze psychofanki :-/