Justin Bieber wystawił Selenę Gomez? Dziewczyna ponoć płakała!

Napisano: 29/03/2016 - 12:00 autor: Ania Staszkiewicz

Gwiazdunie pokazały Wam niedawno zdjęcia Seleny Gomez, która wybrała się na koncert Justina Biebera w Los Angeles. Para trzymała się tam za ręce i wyglądała na zakochaną. Dodatkowo Justin miał zaprosić Selenę na randkę po wspomnianym koncercie.

Amerykańskie media donoszą jednak, że Selena czekała na Justina pod areną po show, ale chłopak się nie pojawił. Krążą plotki, że gwiazdor wystawił Selenę i potem ona płakała. Fani Justina są zaskoczeni zachowaniem swojego idola.

justin bieber zdjecia

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

13 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Żona Justina 01/04/2016 o 20:49 -

    Nie było już czego wymyślić? :*

  2. Pewna Belieber 19/04/2016 o 12:35 -

    Hmm.. Justin bardzo kocha Selenę i raczej wątpię, żeby ją wystawił czy coś w tym stylu.. Są stworzeni dla siebie !!! Powodzenia !!