Justin Bieber zalał się łzami! Wzruszająca wypowiedź o Selenie Gomez i jej mamie!

Napisano: 20/12/2011 - 4:50 autor: Marta Nowak

Musicie to przeczytać…

Jak doskonale wiecie, Selena Gomez i jej rodzina trzymają się na razie z dala od mediów i nie wiemy zbyt dużo, co teraz u nich się dzieje. Na szczęście dużo nowych informacji dostarcza nam Justin Bieber.

Gwiazdor opublikował właśnie nową bardzo ciekawą wypowiedź, która wzruszyła wiele osób. Źródła podają, że JB płakał gdy to pisał. Przeczytajcie…

Widok, jak bardzo szczęśliwa była Selena na wieść o siostrze lub bracie, był niesamowity. Pamiętam, gdy byłem u jej rodziny w domu w Teksasie podczas Święta Dziękczynienia i Mandy ogłosiła, że jest w ciąży. Uśmiech na twarzy Sel i jej oczy zrobiły się po prostu niesamowite. Całe to szczęście właśnie zniknęło. Usłyszałem jej płacz w słuchawce i dowiedziałem się, że rodzina Gomez przeżyła tragedię. To zrujnowało mój dzień. Mam nadzieję, że dziecko jest szczęśliwe … z Bogiem.

Justin pięknie to powiedział?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

171 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. nie do pobicia fanka selenki! 06/08/2012 o 11:51 -

    o jejku,wspólczuje,selenko ciesze sie że masz chłopaka takiego jak justin.Ona zawsze pocieszy,teraz justin udowodnił całemu światu że kocha Sel!