Justin Bieber znowu całuje dziewczynę! ZDJĘCIE I FILMIK

Napisano: 09/03/2010 - 6:10 autor: Marta Nowak

Fanki będą kompletnie załamane…

Pomimo tego, że prawie wszystkie dziewczyny kochają Justina Biebera, chłopak mało się tym przejmuje i co chwilę obściskuje się z inną niewiastę. Jakiś czas temu Gwiazdunie pokazały wam całus z Jasmine (zobacz tutaj), a teraz przyszedł czas na kolejny słodki pocałunek.

Tajmnicza blondynka to Steffi Landerer, czyli uczestniczka niemieckiego Idola. Ma ona 19 lat i zdecydowanie wpadła w oko Justinowi podczas jego niedawnej wizyty w Niemczech.

Zobaczcie również nagranie, jak do tego doszło…

httpv://www.youtube.com/watch?v=Y0YXiUOyAtU

Jesteś wkurzona na Justina? Dlaczego on się tak zachowuje? Ta dziewczyna pasuje do Justina?

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

532 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. kocham cię 24/10/2013 o 21:09 -

    kocham cię, ja też bym chciała się znim całować kkkkkkkkkkkkkkoooooooooooooooooooocccccccccccccccccccccccccchhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm cccccccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę

  2. Ola Stoessel 18/01/2014 o 21:54 -

    Hej jestem Ola i jestem wielką fanka Tini weszłam tu tylko po to aby was prosić o to abyście nie hejtowały Martiny(Justin jest mmi obojętny ani go nie kocham ani nie nienawidzeęę) Proszę dajcie spokój Tini