Karlie Kloss planuje wydać kolekcję ubrań! Weźmie przykład z Kendall Jenner?

Napisano: 01/05/2016 - 8:00 autor: Ania Staszkiewicz

Piękna Karlie Kloss zaskoczyła dzisiaj fanów i przyznała, że chciałby w najbliższym czasie zaprojektować własną kolekcję ubrań. Dziewczyna przyznała w wywiadzie, że moda to jej wielka pasa i chciałaby aby fani mogli nosić ubrania które pomagała stworzyć. Karlie dodała, że dostała już kilka rad od Kendall Jenner, która ma kolekcję ubrań wraz z swoja siostrą Kylie.

Kylie uznawana jest przez wielu za jedną z najmodniejszych modelek i można być pewnym, że jej kolekcją byłaby bardzo udana. Gwiazda znana jest z naturalnego stylu i doskonałego gustu. Fani nie mogą się już doczekać na premierę tego projektu.

karlie kloss zdjecia

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

8 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Trzy Kłosy ♪Trzy Głosy♫ ♪Ania♫ ♪Laura♫ 23/03/2016 o 19:35 -

  ☆Ania Tayon Ania★

 2. Anonim 09/04/2016 o 16:14 -

  Karlie Kloss (♥♥)
  Pięknej Drogi (♥♥) Karlie Kloss

 3. ♪Trzy Kłosy♫ 09/04/2016 o 16:17 -

  Karlie Kloss (♥♥)
  Pięknej Drogi (♥♥) Karlie Kloss