Katy Perry nagrała świąteczny utwór „Every Day Is A Holiday”! Poznaliśmy datę premiery!

Napisano: 17/11/2015 - 17:30 autor: Ania Staszkiewicz

Kilka dni temu w parku Disneya na Florydzie nagrywano paradą świąteczną stacji NBC, w której wystąpili między innymi Ariana Grande i Jason Derulo. Tymczasem dzisiaj podano, że Katy Perry również zaangażowała się w świąteczny projekt. Rzecznik gwiazdy potwierdził, że piosenkarka przygotowała utwór „Every Day Is A Holiday”. Będzie to pierwsza nowa piosenka gwiazdy po prawie roku przerwy. Poznaliśmy również datę premiery i szczegóły utworu.

Otóż piosenka „Every Day Is A Holiday” powstała na potrzeby współpracy artystki z marką H&M. Utwór zostanie wykorzystany w najnowszej kampanii reklamowej producenta ubrań, która staruje już 23. listopada. Tego samego dnia pojawi się również pełna wersja wspomnianej piosenki. Producentem utworu jest DJ Duke Dumont, a słowa napisała sama gwiazda.

katy perry billboard

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

4 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. kocham ari 17/11/2015 o 21:05 -

  Kto się cieszy pisze komentarz (dobry)^^

 2. ♪♫ 17/11/2015 o 21:13 -

  Super Dumnie (♥♥)
  ♪♫♪♫_Nutki BIS

 3. Selenka 17/11/2015 o 22:51 -

  Nie mogę się doczekać <3

 4. Adrianna Rocks ♥♥♥ 29/12/2015 o 14:33 -

  Katy Perry jest iluminatem wpiszcir w googla: katy perry iluminati