Kendall Jenner na okładce „V Magazine”! Dziewczyna Harry’ego Stylesa w nowej sesji!

Napisano: 01/07/2016 - 14:00 autor: Ania Staszkiewicz

Harry Styles będzie miał dzisiaj powody do dumy, gdy zobaczą najnowszą sesję swojej dziewczyny Kendall Jenner. Modelka jest gwiazdą najnowszego wydania „V Magazine”, a sesja robi właśnie furorę w sieci. Dziewczyna potwierdza, że jest bardzo utalentowana i radzi sobie doskonale jako modelka. Nowe wydanie magazynu okaże się z pewnością niesamowitym sukcesem.

Dzisiaj pojawiły się dodatkowo informacje, że Harry i Kendall zrezygnowali z pojawienia się na gali Grammy i spędzili wspólnie romantyczne chwile w domu dziewczyny w Malibu. Fani przyznają, że związek rozwija się wspaniale, a para jest bardzo zakochana.

kendall jenner zdjecia

kendall jenner zdjecia instagram

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.