Kendall Jenner unikała Seleny Gomez podczas Victoria’s Secret Fashion Show!

Napisano: 15/11/2015 - 16:00 autor: Ola Werner

Już na początku grudnia stacja CBS wyemituje słynny pokaz Victoria’s Secret Fashion Show, który był nagrywany w tym tygodniu w Nowym Jorku. Tymczasem amerykańskie media podały dzisiaj bardzo ciekawe szczegóły, na temat relacji Kendall Jenner i Seleny Gomez podczas tego wydarzenia. Dla wyjaśnienia, Kendall była modelką podczas show, a Gomez zaśpiewała na wybiegu obok Ellie Goulding i The Weeknd.

Otóż z dostępnych informacji wynika, że Kendall i Selena unikały się podczas całego show. Świadkowie donoszą, że Kendall nie chciał pojawić się na wybiegu podczas występu Seleny. Warto przypomnieć, dziewczyny zerwały przyjaźń od czasu słynnej kłótni na festiwalu Coachella. Jak widać, do dzisiaj celebrytki nie pogodziły się.

kendall jenner selena gomez

About the Author

Moda i filmy to dwa słowa, które najlepiej opisują pasje Oli. Jest to nasza reporterka międzynarodowa, która odwiedza gale i premiery filmowe w kraju i na świecie. Dzięki niej możecie przeczytać relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Ola zajmuje się również tematami związanymi z modą i dokładnie prześwietla stylizacje gwiazd.

3 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

 1. Edyta 15/11/2015 o 19:00 -

  Te amerykańskie media zawsze wywołają burzę w szklance wody .

 2. ♪Jedno♫ 15/11/2015 o 20:26 -

  Acha

  Młode Lata

  Pewno Poszło O Jedno

 3. xyz 15/11/2015 o 21:43 -

  mają wspólne zdjęcie z pokazu…