Kendall Jenner zaskoczyła fanów! Objada się pizzą przed pokazem mody!

Napisano: 04/05/2016 - 13:00 autor: Ania Staszkiewicz

Kendall Jenner to obecnie jedna z najpopularniejszych modelek. Dziewczyna radzi sobie doskonale w świecie mody i każdy chce z nią współpracować. Obecnie dziewczyna jest w Nowym Jorku, gdzie występuje podczas słynnego Tygodnia Mody. Dzisiaj dziewczyna napisała fanom jak wyglądały jej przygotowania do pokazu Marca Jacobsa.

Otóż Kendall przyznała, że nie zależy jej na diecie przez pokazami i tuż przed wyjściem na wybieg zjadła prawie całą pizzę. Gwiazda znana jest z tego, że nie odżywia się zbyt zdrowo, ale ma cały czas idealną figurę. Powodem jest zapewne fakt, że dziewczyna spędza codziennie dwie godziny na siłowni.

kendall jenner zdjecia

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

22 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. kendall 21/02/2016 o 11:23 -

    ona jest wspaniala