Kendall Jenner zerwała z Justinem Bieberem! Ma już nowego chłopaka! (NOWE PLOTKI)

Napisano: 06/08/2015 - 9:30 autor: Marta Nowak

Gwiazdunie nie mają dobrych informacji dla fanów Kendall Jenner i Justina Biebera. Otóż dzisiaj podano, że Kendall rzuciła Justina tydzień temu i nie są oni już razem! Kendall ma już ponoć nowego chłopaka!

Otóż pojawiły się plotki, że Kendall romansuje teraz z Nickiem Jonasen. Czekamy na potwierdzenie tych informacji!

kendall jenner bikini

About the Author

Założycielka jednej z największych stron fanowskich One Direction w Polsce. Martina studiuje dziennikarstwo w Warszawie i uznawana jest przez wielu za największego eksperta w sprawie słynnej grupy w naszym kraju. Dzięki temu Gwiazdunie mogą dostarczać nowe wieści najszybciej w Polsce. Marta wie chyba chyba wszystko o czwórce gwiazdorów. Dodatkowo Marta przygotowuje artykuły na temat nowości muzycznych.

1 Komentarz Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. Patrycja 06/08/2015 o 11:22 -

    Tak bardzo żałuje ,że zerwaliście tak bardzo do siebie pasowaliście przykro mi ,a wrócicie do siebie trzymam kciuki