Kim Kardashian i Kanye West nie wybrali jeszcze imienia dla dziecka!

Napisano: 07/12/2015 - 10:00 autor: Ania Staszkiewicz

Znana celebrytka została w weekend po raz drugi mamą i urodziła chłopca w prywatnej klinice w Los Angeles. Poród był zaskoczeniem dla fanów, ponieważ Kim miała termin dopiero za trzy tygodnie. Tymczasem dzisiaj pojawiły się najnowsze zdjęcia w sprawie nowo narodzonego dziecka. Poznaliśmy między innymi szczegóły dotyczące imienia nowego członka rodziny Kardashian.

Otóż magazyn Us Weekly donosi, że Kim i jej maż Kanye West byli tak zaskoczeni wczesnym porodem, że nie wybrali jeszcze imienia dla swojego potomka. Czytamy, że para nie śpieszy się z decyzją i wybierze imię dopiero za kilka dni.

kim kardashian kanye west

About the Author

Absolwentka dziennikarstwa z Poznania to najnowszy członek naszej redakcji. Ania dostarcza artykuły na temat gwiazd muzyki jak Beyonce, Adele czy Bruno Mars. Jej wiedza bardzo często zadziwia naszych czytelników. Ania zna mnóstwo szczegółów na temat gwiazd i dlatego jej artykuły należą do najczęściej czytanych. Ania pracuje również jako korektor naszych artykułów i dokładnie analizuje każdy wpis przed publikacją.

2 Komentarzy. Podziel się swoją opinią na ten temat.

  1. 787 07/12/2015 o 23:10 -

    Już wybrali . Ich synek ma równie oryginalne imię (Saint West) co jego siostra (North West) lubię ich ale na litosc boska przecież oni zniszczą życie dzieciakom wybierając takie dziwne imienia . Nie lepiej jakieś inne